Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Konkurs wiedzy Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym - Karta Rowerowa

10 kwietnia (czwartek) o godz. 900 na stołówce szkolnej odbył się konkurs z wiedzy o ruchu drogowym, w którym wzieło udział 77 uczniów z klas IV.

Klasa IV a - 24

Klasa IV b - 27

Klasa IV c - 26

Do konkusru (egzaminu na Kartę Rowerową) uczniów przygotowywała pani Agata Partyka - nauczyciel zajęć technicznych  oraz 6 godzinne przeszkolenie przeprowadził pan Józef Piątek przedstawiciel WORD z Tarnobrzega.

Opiekę podczas konkursu sprawowali:
pani Agata Partyka, pani Maria Tryka, pani Barbara Kuziora oraz pan Józef Piątek.

Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 25 pytań. Czas na rozwiązywanie testu to 30 minut.

Po sprawdzeniu testów uczniowie pokazywali swoje umiejętności  i technikę kierowania rowerem na sali gimnastycznej, gdzie poza nauczycielami i egzaminatorem czuwała nad zdającymi nasza opieka medyczna w osobie pani Elżbiety Rybak - pielęgniarki szkolnej.

Dziewczynki i chłopcy znakomicie sobie poradzili zdając swój pierwszy egzamin uprawniający do samodzielnej jazdy rowerem - GRATULACJE :)

Inne:

Szkolenie informacyjne BRD