Jesteś tutaj:
  2. Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW NA II POWIATOWYM KONKURSIE POEZJI NIEMIECKIEJ „FLÜGEL DER POESIE”

W piątek 12 kwietnia br. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli odbył się II POWIATOWY KONKURS POEZJI NIEMIECKIEJ „FLÜGEL DER POESIE”.

SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W MIEJSKICH ELIMINACJACH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

21 marca 2024 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli odbyły się eliminacje miejskie w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Maja Rurarz z klasy 7c w III etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej Juniorów

Olimpiada Biologiczna Juniorów to unikatowa możliwość na pokazanie swojej wiedzy  z zakresu biologii. Trzy etapy konkursu to ogromne wyzwanie, to doskonała okazja do rozwijania swoich umiejętności i poznawania nowych osób z pasją do biologii.

Laureaci szkolnego konkursu plastycznego " Bezpieczne zabawy na śniegu podczas ferii"

21 lutego odbyło się rozdanie nagród w szkolnym konkursie plastycznym „Bezpieczne zabawy zimowe podczas ferii ”, w którym udział wzięli uczniowie klas 1-3.

Szkolny konkurs ”Najładniejsza budowla z krajów niemieckojęzycznych i Włoch”

W grudniu 2023r. ogłoszony został konkurs dla klas 7 na wykonanie znanej budowli z krajów niemieckojęzycznych i Włoch. Technika prac była dowolna, jak również dobór materiałów.

Wyniki wojewódzkiego konkursu plastycznego ,,Namaluj historię dziadków’’

Natalia i Liliana laureatkami wojewódzkiego konkursu plastycznego ,,Namaluj historię dziadków’’

Dnia 19 stycznia br. w Instytucie Pamięci Narodowej w Rzeszowie odbyła się uroczystość rozdania nagród XVI edycji konkursu plastycznego ,,Namaluj historię dziadków’’.

XXVIII powiatowy konkurs plastyczny „85 lat Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M Wańkowicza w Stalowej Woli”

Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli podsumowała XXVIII edycję konkursu plastycznego na ekslibris okolicznościowy

Konkurs plastyczny "Twoja krew ratuje życie"

29  listopada 2023 r.  Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Stalowej Woli podsumował wyniki  powiatowego konkursu plastycznego „Twoja krew ratuje życie”. Konkurs zorganizowano w ramach zadania: „Wspieranie działań na rzecz mieszkańców gminy w zakresie ochrony i...

Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę na Boże Narodzenie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia został przeprowadzony w szkole konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną dla uczniów z klas 0-III.

Wojewódzki konkurs plastyczny "ZERO WASTE"

18 października 2023 r. Fundacja Instytut Regionalny podsumowała wyniki  wojewódzkiego konkursu plastycznego „ZERO WASTE”.

Finał Podkarpackiego Konkursu „Literatura i dzieci” pod hasłem „Uśmiechnięte wiersze i wesołe piosenki…”

7 grudnia 2023 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbył się finał Podkarpackiego Konkursu „Literatura i Dzieci” pod hasłem  „Uśmiechnięte wiersze i wesołe piosenki…”.

Liliana i Natalia laureatkami wojewódzkiego konkursu plastycznego ,,Zawsze razem’’

Uczennice klasy 1c zostały  laureatkami wojewódzkiego konkursu plastycznego ,,Zawsze razem’’, którego organizatorem była Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie.