Jesteś tutaj:
  2. S P O R T

S P O R T

Gminne Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 23 listopada 2023r. w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt.

Gminne Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców

W dniu 23 listopada 2023r. w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców.

Turniej koszykówki

We wtorek w hali MOSiR gościli uczniowie i uczennice sześciu stalowowolskich szkół podstawowych, które przyszły by zapoznać się z zasadami gry w koszykówkę.

"Z SIATKÓWKĄ NA TY"

We wtorek i środę hala MOSiR wypełniona była dziećmi ze stalowowolskich szkół podstawowych, które chciały zapoznać się z zasadami gry w siatkówkę

Mała Liga o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej

W środę na obiekcie PCPN wystartowała nowa edycja małej Ligi o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

Wojewódzkie zmagania młodych lekkoatletów

Stadion lekkoatletyczny w Stalowej Woli w ostatnim czasie trzykrotnie był miejscem zmagań dzieci i młodzieży na szczeblu wojewódzkim w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Szybkie biegi szkolnych lekkoatletów

We wtorek 19 września stadion  w Stalowej Woli ponownie gościł uczniów ze szkół podstawowych powiatu stalowowolskiego w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w konkurencjach lekkoatletycznych .

Lekkoatletyczny początek roku szkolnego.

W miniony czwartek, 14 września, na stadionie MOSiR Stalowa Wola odbyły się pierwsze w roku szkolnym 2023/2024 zawody z cyklu Czwartki lekkoatletyczne.

Uczniowie PSP 12 wśród najlepszych w Polsce

W dniach 30.08 – 1.09.2023 r. w Toruniu odbył się Finał Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich.

Dziewczęta PSP nr 12 Stalowa Wola mistrzyniami Podkarpacia!!!!

09.03.2023 w Nowej Sarzynie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.

Dziewczęta i chłopcy z PSP nr 12 w Stalowej Woli MISTRZAMI REJONU w tenisie stołowym!!!

08.03.2023 na obiektach sportowych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 w Stalowej Woli odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

09.02.2023 na obiektach sportowych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 w Stalowej odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Dziewczęta i chłopcy z PSP nr 12 w Stalowej Woli awansowali do Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.