Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Teatr „Leśne Duszki”

Teatr „Leśne Duszki” w XVIII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Szkolnych (3.04.2017 r.) i w XVIII Wojewódzkim Przeglądzie (24.04.2017 r.) „O Gęsie Pióro”.

Teatr „Leśne Duszki” w XVIII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Szkolnych  „O Gęsie Pióro”

Dnia 3 kwietnia 2017 r. zespół teatralny „Leśne Duszki” z klasy  I a uczestniczył w  XVIII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro” organizowanym w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

Za spektakl „Calineczka” Leśne Duszki otrzymały Nagrodę, która nominuje ich do wzięcia udziału w  XIII Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro” oraz Wyróżnienie dla Julii Karaczewskiej za grę aktorską.

W przeglądzie wojewódzkim zespół „Leśne Duszki” wystąpi 24 kwietnia 2017 r. w SDK w Stalowej Woli.

Do przeglądu uczniów przygotowała wychowawczyni klasy I a pani Jolanta Jurewicz.

Teatr „Leśne Duszki” w XVIII Wojewódzkim Przeglądzie „O Gęsie Pióro”

Dnia 24 kwietnia 2017 roku zespół teatralny „Leśne Duszki” z klasy I a Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 uczestniczył w XIII Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”, który odbył się w SDK w Stalowej Woli. Uczestnicy teatru zaprezentowali przedstawienie pt. „Calineczka” według baśni Hansa Christiana Andersena.

Dla małych aktorów udział w przeglądzie był niezapomnianym przeżyciem i niezwykłym doświadczeniem.

Do konkursu uczniów przygotowała i opiekę sprawowała wychowawczyni klasy pani Jolanta Jurewicz.

Autor: mgr Jolanta Jurewicz