Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

LOP kontra elektrośmieci

Pozbądź się śmieci – zbieraj pieniądze na nagrody

VI edycja Konkursu Ekologicznego „LOP kontra elektrośmieci” organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody wspólnie z firmą recyklingową Serwisownia Sp. z o.o. oraz we współpracy z Zakładem Przetwarzania Terra Recycling.

Chrońmy wspólnie nasze środowisko lokalne. Pozbądźmy się nielegalnych wysypisk odpadów elektrycznych i elektronicznych.

Konkurs skierowany jest do wszystkich szkół i przedszkoli na terenie całego kraju. Szósta edycja konkursu potrwa do 31 maja 2014 roku. W tym czasie szkoły i przedszkola mogą zbierać elektrośmieci: komputery, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, telefony stacjonarne i komórkowe, ładowarki, zasilacze, baterie, kable, mały i duży sprzęt AGD, zabawki na prąd i na baterie i inne sprzęty działające na prąd i na baterie.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronach: www.lop.org.pl oraz www.oddajelektrosmieci.pl.

W naszej szkole konkursem zajmuje się pani Agata Partyka i pan Leszek Sudoł.

Elektrośmieci zbiera  pani Agata Partyka w sali 102.

Autor: Agata Partyka