Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Szósty dzień obozu sportowego klasy II B (21.10.2016r.)r

Szósty dzień obozu sportowego klasy II B (21.10.2016r.)

Po śniadaniu zabraliśmy się za pakowanie i porządkowanie pokojów. Potem było uroczyste podsumowanie obozu.

Dzieciaki podziękowały opiekunom za opiekę, wręczając im piękne rysunki. Każda osoba dorosła podsumowała zachowanie i zaangażowanie uczniów. Nie mogło być innej oceny jak 6.

Wspaniałe dzieciaki, chętnie realizowały każdą formę zajęć z ogromnym zaangażowaniem. Każde z dzieci otrzymało tytuł Mistrza Obozu Sportowego Klasy II B oraz złote medale i dyplomy.

Duży ukłon w kierunku Rodziców którzy dbają o swoje dzieciaki poświęcając im dużo czasu.

Nad bezpieczeństwem uczniów klasy II B czuwali Maryla Pistor, Irena Krawiec, Olga Salista -Wołoszyn, Katarzyna Puka, Mateusz Mospan i Sławomir Wiśniewski.

Obóz zorganizowała Jadwiga Jankiewicz.

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Mc Donaldzie. Dzieciaki z uśmiechem na twarzy witały Rodziców. Padło pytanie czy następnym razem możemy jechać na dwa tygodnie?

Autor: mgr Jadwiga Jankiewicz