Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Czwarty dzień obozu sportowego klasy II B (19.10.2016).

Po śniadaniu chłopcy poszli uczyć się bandażowania, a dziewczynki do Mateusza na tańce.

Po tych zajęciach pojechaliśmy do miejscowości Małe Ciche. Tam zwiedziliśmy drewniany Kościół św. Józefa wybudowany w końcu lat 60 ubiegłego wieku. Kościół prowadzony przez o. dominikanów.

Następnie udaliśmy się na stację narciarską. Na stoku mieliśmy trening ogólnorozwojowy. Po powrocie zjedliśmy obiad i po ciszy poobiedniej dziewczynki poszły na bandażowanie a chłopcy mieli trening piłki nożnej z panem Sławkiem.

Przed kolacją rozpoczęły się przygotowania do Urodzin Klasowych. Dzieciaki poszły się szykować do imprezy, a trenerzy przygotowywali imprezę.

Po kolacji Pani Maryla przyprowadziła dzieciaki na salę gdzie już wszyscy czekali na nich i przywitali ich głośnymi piszczałkami. Dzieciaki najpierw były zaskoczone a potem zaczęły się śmiać. Pani Maryli ze śmiechu aż łzy pociekły. A potem było dmuchanie świeczek. Połowa 7-latków , połowa 8-latków. Pan Sławek z Mateuszem wystrzelili konfetti w kierunku dzieciaków. A potem była trzygodzinna impreza taneczna dla solenizantów, prowadzona przez panią Magdę i panią Karolinę.

To był super dzień. Dzieciaki znowu nie miały czasu płakać za Rodzicami.

Autor: mgr Jadwiga Jankiewicz