• Do wakacji: 34 dni

Logowanie

Zaloguj się

Mistrzostwa Podkarpacia Młodziczek

Podczas Mistrzostw Podkarpacia Młodziczek rozgrywanych w Błażowej bardzo dobrze spisała się zawodniczka UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola Wiktoria Puzio zdobywając wspólnie z Jagodą Chwojko z PKS Kolping Jarosław brązowy medal w grze podwójnej.

W grze o wejście do finału uległy późniejszym mistrzynią Katarzynie Królikowskiej i Gabrieli Hadale 1:3(11:8, 8:11, 7:11, 5:11).Nie dużo zabrakło Wiktorii w grze indywidualnej żeby awansowała do Mistrzostw Polski. W turnieju eliminacyjnym dobrnęła do półfinału i w grze o awans uległa Zuzannie Wielgos LZS Kąkolówka 0:3( 7:11, 11:13, 9:11). Pozostałe zawodniczki UKS GIM-TIM 5 uplasowały się na miejscach 13 Wiktoria Pac, 17 Monika Biłogras, 18 Adrianna Kramek, 25 Julia Grabas, 27 Kamila Kaczmarek. W grze podwójnej 5 miejsce zdobyły Wiktoria Pac-Monika Biłogras, 13 Adrianna Kramek, Julia Grabas.

Autor: mgr Jadwiga Jankiewicz