Mała Liga o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej

W środę na obiekcie PCPN wystartowała nowa edycja małej Ligi o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

Na dwóch boiskach pod balonem rywalizowali piłkarze z 9 stalowowolskich szkół podstawowych. Każdy mecz trwał 10 minut bez zmiany stron. W sumie rozegrano 36 meczy, a więc każdy zespół wystąpił w ośmiu spotkaniach. Poniżej wyniki i tabela. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V A: Oliwier i Filip Kowalscy, Wiktor Wojtak, Kacper Hawrylak, Patryk Piętka, V B: Dawid Szkodziński, 4 A: Artur Naslyan, Maciej Jarosz oraz 3 A: Franciszek Latawiec - najmłodszy uczestnik turnieju.

Naszym młodym piłkarzom udało się wygrać 6 meczów i 2 razy zremisować, co pozwoliło im uzyskać pierwsze miejsce na półmetku rozgrywek.

Opiekę nad drużyną sprawował Pan Wojciech Fabianowski.

Autor: Wojciech Fabianowski