Wojewódzkie zmagania młodych lekkoatletów

Stadion lekkoatletyczny w Stalowej Woli w ostatnim czasie trzykrotnie był miejscem zmagań dzieci i młodzieży na szczeblu wojewódzkim w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

27 września na starcie biegu na 60 m stanęła Milena Kowalska, a dzień później w konkurencji biegu na 1000 m zaprezentował się Sebastian Chyła.  Oboje byli także podporami sztafet, które 3 października rywalizowały z wieloma reprezentacjami szkół z Podkarpacia.

W skład sztafet 4x100 m, sztafety szwedzkiej (400 m, 300 m, 200 m, 100 m) oraz sztafety olimpijskiej (800 m, 400 m, 200 m, 100 m) wchodzili uczniowie: Milena Kowalska, Oliwia Armata, Weronika Dryńska, Laura Załuska, Karolina Czernia, Kornelia Szafran, Hanna Buczak, Julia Fil, Laura Gilar, Weronika Agaiby, Maja Jońca, Milena Lambert, Aleksandra Paszko, Sebastian Chyła, Marcel Ćwik, Dominik Florek, Marek Popek, Oskar Wojtak, Kamil Kłos, Jan Adamski, Mikołaj Dubaj, Patryk Rajczyk, Konrad Kusz, Wiktor Sałaga.

Gratulujemy wszystkim uczniom reprezentującym naszą szkołę i liczymy na dalsze emocje w kolejnych startach.

Robert Matuszak

Autor: Robert Matuszak