Lekkoatletyczny początek roku szkolnego.

W miniony czwartek, 14 września, na stadionie MOSiR Stalowa Wola odbyły się pierwsze w roku szkolnym 2023/2024 zawody z cyklu Czwartki lekkoatletyczne.

Wśród licznej grupy zawodników znalazła się także reprezentacja PSP 12 w składzie: Karolina Czernia (kl. 4 A), Julia Fil (kl. 4 C), Małgorzata Nowak (kl. 4 E), Otylia Kurzelewska (kl. 5 A), Kornelia Szafran, Zuzanna Motyka, Hanna Buczak, Małgorzata Zięba, Fabian Maksim (wszyscy kl. 5 B), Milena Kowalska, Oliwia Armata, Weronika Gilar (cała trójka z kl. 5 D), Marcel Ćwik (kl. 7 A) oraz Sebastian Chyła (kl. 8 A). W swoich kategoriach wiekowych zwyciężali Milena Kowalska, Karolina Czernia i Sebastian Chyła.

Zawody były okazją do sprawdzenia swoich możliwości oraz przygotowaniem do zbliżających się Igrzysk dzieci i młodzieży szkolnej w konkurencjach lekkoatletycznych. Dodatkową atrakcją było spotkanie z Jakubem Bembenkiem, zawodnikiem KKL Stal Stalowa Wola – reprezentantem Polski podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Jerozolimie.

Gratulujemy udanych startów naszym reprezentantom i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach na bieżni lekkoatletycznej.

Autor: Robert Matuszak