Dziewczęta i chłopcy z PSP nr 12 w Stalowej Woli MISTRZAMI REJONU w tenisie stołowym!!!

08.03.2023 na obiektach sportowych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 w Stalowej Woli odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym.

Reprezentanci szkół podstawowych z roczników 2010 i młodsi walczyli o 2 miejsca premiowane awansem do finału wojewódzkiego. Bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci PSP nr 12 ze Stalowej Woli, zdobywając I miejsce wśród dziewcząt (Amelia Kramek, Karolina Gątarz, Julia Gatarz, Hanna Opalińska) i wśród chłopców (Aleksander Łukasik, Jakub Hawrylak, Dawid Bielecki, Miłosz Nadbereżny) Dyrektor PSP nr 12 Pan Marek Kopera złożył uczniom gratulacje i życzył dalszych sukcesów.

Do zawodów uczniów PSP nr 12 przygotowały: P. Jadwiga Jankiewicz i P. Adela Orłowska.

Oprócz PSP 12 wśród dziewcząt awans wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 10 z Tarnobrzega, a wśród chłopców - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 ze Stalowej Woli.

Wyniki:

Dziewczęta: 1m .- PSP nr 12 w Stalowej Woli, 2m. - Szkoła Podstawowa nr 10

1. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu, 3m. - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli, 4m.- Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce, 5m. - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Rupa w Wólce Tanewskiej, 6m. - Szkoła Podstawowa
  2. Hrabiego Stanisława Tarnowskiego w Tarnowskiej Woli, 7m. - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Królowej w Alfredówce.

Chłopcy: 1m. - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli,

2m.- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli, 3m.- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu, 4m. - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wincentego Buczka w Tarnobrzegu, 5m. - Szkoła Podstawowa im. Hrabiego Stanisława Tarnowskiego w Tarnowskiej Woli, 6m. - Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce, 7m. -  Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. Sienkiewicza w Nowej Dębie, 8m. - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Rupa w Wólce Tanewskiej.

Autor: Jadwiga Jankiewicz