Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Podsumowanie akcji Szlachetna Paczka

W dniach 10 - 12 grudnia 2014 roku, na prośbę pani Beaty Grabas, szkoła przystapiła do akcji SZLACHETNA PACZKA. Akcją na terenie szkoły zajęła się pani Agata Partyka wraz z grupką uczniów: Moniką, Oliwią, Kingą, Izą, Julią i Mateuszem. Uczniowie zachęcali swoje koleżanki i swoich kolegów do włączenia się w zbiórkę. W akcji wzieli również udział rodzice uczniów, dając pieniądze wolontariuszkom podczas Świątecznego Spotkania - dziękujemy serdecznie (zebrano 420 zł i wiele produktów).

List skierowany do pani Beaty (i zarazem do wszystkich darczyńców):

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem POD-829-407955), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Pani Helenka była bardzo zadowolona z każdego jednego prezentu i prosi o przekazanie najlepszych życzeń świątecznych. Respondentka najbardziej zadowolona była z żywności i środków czystości, natomiast dzieci ze słodyczy i ubrań. Przy otwieraniu prezentów, po minach i emocjach domowników widać było, że prezenty były trafione. W niektórych momentach dzieciaki nie wiedziały co powiedzieć. Rodzina jest bardzo wdzięczna za łóżko.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Ze swojej strony chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować za wybranie mojej rodziny. Dziękuję również za trud i czas poświęcony na przygotowanie tak wspaniałego prezentu. Dziękuję za wkład finansowy. Mam nadzieje, że w przyszłym roku znów Pani będzie z nami. Wesołych Świąt.
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Pani Helena na początku nie mogła nic powiedzieć, jedyne co powiedziała to, że będzie pamiętać o Pani w modlitwie oraz ma nadzieję, że dobro które Pani uczyniła wróci do Pani ze zdwojoną siłą.