• Do wakacji: 28 dni

Logowanie

Zaloguj się

Półfinał wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu

W dniu 7.06.2022 r. na pływalni MOSiR w Leżajsku odbył się półfinał wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu. Uczniowie naszej szkoły startowali w sztafecie chłopców 6x25 m oraz w konkurencjach indywidualnych i zajęli wysokie miejsca w zawodach.

Sztafeta chłopców w stylu dowolnym zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego.

Sztafetę chłopców reprezentowali:

Kamil Blacha, Mikołaj Dubaj, Oskar Wojtak, Sebastian Chyła, Jakub Szumierz, Maciej Łobodziec.

Indywidualnie w kategorii dziewcząt w stylu dowolnym startowała Veronica Agaiby, która zajęła II miejsce (z czasem 0:33:34) i zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego.

Indywidualnie w kategorii chłopców w stylu dowolnym Kamil Blacha zajął II miejsce (z czasem 0:30:19) a Mikołaj Dubaj III (z czasem 0:33:14).Chłopcy również zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich.