Finały wojewódzkie największego turnieju piłki nożnej w Polsce

Dnia 26.05.22 r. w Stalowej Woli odbyły się finały wojewódzkie największego turnieju piłki nożnej w Polsce "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

Naszą szkołę po zwycięstwie w finałach gminnych w kategorii U-10 pod okiem Wojciecha Fabianowskiego reprezentowali uczniowie klasy 1a i 2a w składzie: Milan Mikula, Oliwier Wieliczko, Maciej Jarosz, Artur Naslyan, Adam Polak, Franciszek Latawiec, Tomasz Partyka, Oliwier Hara, Krzysztof Krawiś oraz Wiktor Reichert.
Wielkie gratulacje dla naszych zawodników za to, w jakim stylu pokonywali kolejnych rywali przegrywając dopiero w półfinale z triumfatorem turnieju.
Ostatecznie uplasowali się na 4 miejscu, co jest ogromnym sukcesem biorąc pod uwagę, że nasza reprezentacja szkoły była o rok młodsza od wszystkich uczestników zawodów.
Dodatkowo najlepszym strzelcem całego turnieju został zawodnik PSP 12 Artur Naslyan.

Autor: mgr Wojciech Fabianowski