Piątek, 2024-05-24

Imieniny: Joanny, Zdenka

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

Dziewczęta z PSP nr 12 w Stalowej Woli najlepsze na Podkarpaciu!!!!!!!!!!!!

W nowej Sarzynie 05.02.2020 podczas Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewczęta z PSP nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli okazały się bezkonkurencyjne.
Kolejno pokonały SP Niedźwiada Dolna 3:0, SP Łopuszka Wielka 3:0 i w finale SP Korzeniów 3:0. Dzięki zwycięstwo zakwalifikowały się do Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych które odbędą się w Drzonkowie 25-27.05.2020. Pan Marek Kopera Dyrektor PSP nr 12 serdecznie pogratulował dziewczętom i życzył im sukcesu podczas Mistrzostw Polski. W skład drużyny wchodziły: Adrianna Kramek, Julia Grabas, Nikola Chyła, Kamila Kaczmarek. W eliminacjach brały jeszcze udział Klaudia Ozga i Agata Skrzeszewska. Wszystkie są uczennicami klasy sportowej VIII B.

Do zawodów uczennice przygotowywała Jadwiga Jankiewicz.

Autor: mgr Jadwiga Jankiewicz