Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

Dziewczęta z PSP nr 12 w Stalowej Woli awansowały do Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.

W drodze do finału zdobyły I miejsce w etapach: miejskim, powiatowym i rejonowym. Drużyna występowała w składzie: Adrianna Kramek, Julia Grabas, Klaudia Ozga, Nikola Chyła , Kamila Kaczmarek, Agata Skrzeszewska.

Chłopcy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli zdobyli I miejsce w w etapach miejskim i powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. W etapie rejonowym uplasowali się na IV pozycji i odpadli z dalszej rywalizacji. Drużyna występowała w składzie Jakub Kusz, Dawid Markowicz, Michał Bednarz, Oskar Rifun, Michał Pietruszyński. Gratulacje dla dziewcząt i chłopców za osiągnięcia sportowe i ambitną grę. Wszyscy są uczniami klasy sportowej VIII B. Do zawodów uczniów przygotowywała Jadwiga Jankiewicz. Podczas Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej reprezentacją chłopców opiekowała się Pani Adela Orłowska.

Autor: mgr Jadwiga Jankiewicz