Najsympatyczniejsza Pierwsza Klasa 2016!

Drodzy Koledzy, Koleżanki, Nauczyciele i Rodzice!

Od kilku dni klasa I a  PSP 12 bierze udział w akcji „Najsympatyczniejsza Pierwsza Klasa 2016!” organizowanej przez gazetę codzienną „Nowiny”.

Będzie nam bardzo miło, jeśli oddacie nam swój głos.

Proszę, głosujcie na naszą klasę, wysyłając SMS o treści nklasa.120 pod nr 72355.

Możecie wysyłać dowolną liczbę głosów każdego dnia i sprawdzać ranking klas z Podkarpacia uczestniczących w plebiscycie, zapewniając sobie ciekawą zabawę, a pierwszakom radość i satysfakcję.

Można również oddawać głosy poprzez kliknięcia w panelu głosowania (1 klik = 1 głos) i poprzez aplikację na Facebooku (ten sposób ma wagę 2 głosów), a tam proszę lajkujcie, udostępniajciei komentujcie posty.

Można dodać link do wyników głosowania w serwisie www.nowiny24.pl/pierwszaki.

TU glosuj ;) czekamy

Życzymy dobrej zabawy i liczymy na Wasze głosy.

Uczniowie klasy I a z wychowawczynią Jolantą Jurewicz

Autor: mgr Jolanta Jurewicz