Konkurs Gminny pt. „ Woda źródłem życia”

W dniu 23 kwietnia 2024r. w PSP nr 11 w Stalowej Woli rozstrzygnięto Internetowy Konkurs Gminny pt. „ Woda źródłem życia”. Uczennica naszej szkoły Aleksandra Paszko z klasy 8a zajęła II miejsce w tym konkursie.

Konkurs obejmował wiedzę i umiejętności z zakresu czterech przedmiotów: matematyki, chemii, biologii i geografii.  Rozpoczął się 3 listopada 2023r. Pierwszy etap - korespondencyjny polegał na rozwiązaniu i odesłaniu w wyznaczonym terminie zestawu zadań, które co miesiąc umieszczane były na stronie PSP11. W konkursie wzięło udział 12 uczniów naszej szkoły z klas 7 i 8. Drugi etap odbył się stacjonarnie i miał formę testu.

Do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie z najwyższą punktacją, przekraczającą 100 pkt.

Z naszej szkoły były to : Aleksandra Paszko, Kinga Kozdra, Aleksandra Szyszka, Nikola Mozgawa, Wiktoria Wotszel.

Merytorycznie uczniów wspierały nauczycielki : chemii i geografii, p. Agnieszka Chyła i p. Agnieszka Maślach

Uczennicom gratulujemy !

Autor: A. Maślach