Wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

„To, co robimy dla siebie, umiera razem z nami, co zrobimy dla innych, pozostaje i jest nieśmiertelne”.

Albert Pike

Wolontariusze to ludzie niezwykli. Poświęcają swój czas, niosąc pomoc potrzebującym ludziom i zwierzętom i nie oczekują za to żadnego wynagrodzenia.

Stalowowolski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas konferencji prasowej podsumował 32.Finał, odbywający się pod hasłem ,,Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.

Docenieni zostali wolontariusze, którym najwięcej udało się uzbierać. Na pierwszym miejscu znalazł się uczeń naszej szkoły Karol Zybura z klasy 4c, który zebrał do puszki 5712, 67 zł.

Karolowi gratulujemy świetnie wykonanej pracy.

Autor: Anna Lubas

Ile udało się zebrać w ramach tegorocznego finału WOŚP? Komu do puszki wrzucono najwięcej? (stalowemiasto.pl)

Autor: Anna Lubas