BAL KARNAWAŁOWY KLAS IV-VIII

“Miło szaleć, kiedy czas po temu”

Jan Kochanowski

Karnawał, to czas hucznych zabaw, bali i radosnego świętowania. W czwartek 25 stycznia br. odbył się w murach naszej szkoły bal karnawałowy dla klas IV-VIII zorganizowany przez Radę Rodziców. Oprawą muzyczną i kolorowym oświetleniem zajmował się zaprzyjaźniony ze szkołą Pan Damian Bryk. Wszyscy chętnie tańczyli do znanych i lubianych przebojów polskich i zagranicznych, śpiewając ile sił w płucach. Tańczono w przeróżnych koligacjach: solo i w parach, w małych kółkach i większych grupach.  Największą popularnością cieszyły się “Belgijka”  i “Macarena”. Nie było mowy  o podpieraniu ścian. W przerwach odbywał sie poczęstunek przygotowany przez rodziców poszczególnych klas. Opiekę nad klasami sprawowali Wychowawcy, którym rodzice bardzo serdecznie dziękują.

Autor: Agnieszka Pacholec-Agaiby