Konkursy archiwalne

Szkolny konkurs plastyczny pt.” „BEZPIECZNE ZABAWY ZIMOWE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU”

W dniu 21.01.2021r.  Panie Ksenia Rup i Paulina Bis zorganizowały szkolny konkurs plastyczny pt.” „BEZPIECZNE ZABAWY ZIMOWE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU”.

REGULAMIN I POWIATOWEGO KONKURSU LEKSYKALNO - GRAMATYCZNEGO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS VIII

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II  w Stalowej Woli organizuje

I Powiatowy Konkurs Leksykalno-Gramatyczny z Języka Niemieckiego

dla uczniów klas VIII

Regulamin konkursu fotograficznego „Światło i cień”

Postanowienia ogólne

Niniejszy Regulamin przedstawia warunki Konkursu fotograficznego pod tytułem „Światło i cień”.

Organizator

Organizatorem konkursu jest Samorząd uczniowski Gimnazjum nr 5 ul. Poniatowskiego 55,37-450 Stalowa Wola, funkcję koordynatora pełni p. Anna...

"Książka moim przyjacielem" - regulamin i wykaz lektur

• REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ZE ZNAJOMOŚCI LEKTUR DLA UCZNIÓW KLAS III ,,Książka moim przyjacielem” i wykaz lektur oraz karta zgłoszenia (do pobrania).

XXI edycja - KONKURS DLA KLAS III - Rok 2018

XXI EDYCJA MIEJSKIEGO (GMINNEGO) I POWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO I MATEMATYCZNEGO dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej.